ASPIRIN 500MG obalené tablety 20

149,00 

Popis

Přípravek Aspirin se používá k symptomatické léčbě horečky a/nebo mírné až středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, chřipkový syndrom, bolest zubů nebo bolest svalů.

Přípravek Aspirin je určen pouze pro dospělé a dospívající od 16 let věku (a vážící 40 kg a více).

Přípravek Aspirin obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku).

Výhody výrobku:

  • Ulevuje od různých typů bolesti, např. bolesti hlavy, zubů, svalů, kloubů nebo menstruační bolesti
  • Snižuje horečku
  • Působí protizánětlivě
  • Rychlá úleva

Balení obsahuje 20 obalených tablet.